Banesë me qira
370.00 €

  • mati1, Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën mati 1

– ID:2001
– Lokacioni:mati 1,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 2????
– Kati: 4????
– Siperfaqe:90m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 370€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën mati 1, te rrethi tek farmedi, 350mQKUK dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari,dy dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor, termokos. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS


Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1