Banesë me qira
350.00 €

  • mati 1, Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Mati 1

– ID:1990
– Lokacioni:Mati 1, Rr. Muharrem Fejza,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 2????
– Kati: 5????
– Siperfaqe:88m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 350€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Mati 1, ne rr. Muharrem Fejza, afer shkolles fillore Pavaresia dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, dy banjo, ballkonë, koridor, nxemje qendrore me termokos, depo dhe podrum. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1