Banesë me qira
350.00 €

  • Banesë Zyre me qira në Rrugën C????, Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

▪️Objekti Alko Group, me 80m2, kati 2 me 2 lifta funksional, me kushte shumë të mira banimi, është e përshtatshme për zyre, me pamje nga Rruga C, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️2 Dhoma gjumi.
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
+383 44 599 989 + WhatsApp +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1