Banesë me qira
450.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023

ID: 64945
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 124 m²
Dhoma: 3
Banjo: 1
Kati: 5
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banesë 3+1 per qira në lagjen Mati 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Muharrem Fejza, ka nje siperfaqe prej 124m2 dhe gjendet ne katin e 5-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | Banjo | korridor |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1