Banesë me qira
400.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023

ID: 66817
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 114 m²
Dhoma: 3
Banjo: 2
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 3+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër Shkolles Pavarsia, ka nje siperfaqe prej 114m2, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Korridor | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1