Banesë me qira
270.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023

ID: 66701
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 55 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 1+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet përball Super Vives, ka nje siperfaqe prej 55m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhin | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |

Shpallje tjera në lagjen Mati-1