Banesë me qira
580.00 €

  • Muharrem Fejza, Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023

Banesa 105m2 me qira te "Muharrem Fejza" konkretisht ne rrugen "Nezir Mujaj" kompleksi "Art Construction". Banesa ndodhet ne katin e katert me ashensor dhe ka kete organizim:
- Dhome dite me kuzhine
- 3 Dhoma gjumi
- 2 Banjo
- Depo
- Terrase
- Garazhde

Banesa eshte e mobiluar me mjaft stil dhe shije ku vlene te ceket se ofron nje ambient te kendshem banimi, ka mobile tejet cilesore te kohes se fundit, leshohet per kohe te gjate per familje, ne kuader te cmimit te qirase perfshihet garazhda
R4285
049411272, 044917642, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1