Banesë me qira
300.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024

ID: 18755
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Rruga: Rr.Muharrem Fejza
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 2
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 2+1 ne Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet në rrugen Muharrem Fejza afër shkollës Pavarsia, është komplet e mobiluar dhe e gatshme për banim!

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon

Shpallje tjera në lagjen Mati-1