Banesë me qira
400.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 39 herë
 

ID: 73427
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 90 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 4
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër Restaurant Loriano, ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1