Banesë me qira
300.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 34 herë
 


ID: 68411
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Dhoma: 1
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 1+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër Restorant Loriano, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Depo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1