Banesë me qira
320.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 16.04.2024

Lëshohet banesa me #qira në lagjen Mati 1

– ID:2574
– Lokacioni:Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati: 4????
– Siperfaqe:67m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 320€ ????me garazhe

Lëshohet #banesa me #qira në lagjen Mati 1 tek Pika Comfort Residence, dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi me te gjitha elementet funksionale dhe është shumë e përshtatshme për banim.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1