Banesë me qira
550.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 16.04.2024


ID: 81591
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 111 m²
Dhoma: 3
Banjo: 2
Kati: 4
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 3+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.”Muharrem Fejza”, tek banesa e Royal City, ka nje siperfaqe prej 111m2 dhe ndodhet ne katin e 4-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1