Banesë me qira
330.00 €

  • Rruga Muharrem Fejza , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 16.04.2024

Ipet me qera banesa ne Rrugen Muharrem Fejza
Cmimi: 330€

(Afer furres Diti 2, me Termokos)

Sallon me Kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon

Banesa gjindet ne rrugen Muharrem Fejza banesat Pozhegu Brothers kati 3 , ka rryme dhe uje 24H, shume e pershtatshme per banim.

Tel. 045 298 289
+383/ 45298289(VIBER).

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1