Banesë me qira
360.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 03.05.2024
Ndryshuar me 25.05.2024

ID: 85064
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 70 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 8
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet në Rr. “Muharrem Fejza”, tek SuperViva, ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe ndodhet ne katin e 8-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1