Banesë me qira
400.00 €

  • Mati 1, Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Leshohet me qira banesa në lagjen Mati 1, rruga Uran Ajeti, perball Lets go Gym. Banesa është e mobiluar dhe shumë e pershtatshme per banim.
Ka të gjitha pajisjet e nevojshme. Ndodhet në katin e parë. Banesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos.
Çmimi: 400
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Koridor
• Depo

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1