Banesë me qira
350.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 24.05.2024
Ndryshuar me 13.06.2024

ID e Pronës: 21553

Banesa gjendet në lagjen Mati 1 Rr. Muharrem Fejza, është komplet e mobiluar mirë dhe organizuar me paisjet e nevojshme për banim.

Objekti banesor posedon ashensor funksioanl, gjendet në lokacion të përshtatshëm dhe me çasje të shpejtë në të gjitha shërbimet.

Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, koridor, banjo dhe ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1