Banesë me qira
450.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

ID e Pronës: 19012

Banesa gjendet në Rr. Muharrem Fejza Mati 1 objekti Shpëtimi Invest, me sipërfaqe 94m² kati i 7-të, banesa është e mobiluar mirë dhe organizuar me të gjitha pajisjet e nevojshme për banim.

Objekti banesor posedon dy ashensor, lokacioni në zonë të përshtatshme për banim me qasje të shpejtë në shërbimet e nevojshme.

Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1