Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira tek Mati????, Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Banesë me qira tek Mati????

▪️Çmimi: 300€????

▪️Objekti Pozhegu Brothers, rruga:"Ndue Përlleshi", me 60m2 kati 1 - me lift, me sistem të ngrohjes qendrore, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhine ,
▪️Dhome e gjumit,
▪️Banjo dhe
▪️Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
????044 449 403

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1