Banesë me qira
350.00 €

  • Muharrem Fejza, Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 12.06.2024

Lëshohet me qira banesa te Muharrem Fejza, afër restaurant Loriano. Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa ndodhet në katin e 7, posedon ashensor. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Sipërfaqja: 85m²
Çmimi: 350 pa garazh, 400 me garazh.
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Banjo
• Ballkon

045110099

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1