Banesë me qira
260.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 22.06.2024

Banesë me qera 50m2
260€
Sallon dhe kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Ballkon
Banesa gjendet afer Frutarisë në rrugën Muharrem Fejza

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1