Banesë me qira
250.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

ID e Pronës: 24642

Banesa gjendet në lagjen Mati 1 obj. ”Baruti Group”, ka sipërfaqe 49m² kati i 4-të, podedon ashensor funksional.

Banesa është e mobiluar dhe organizuar me paisjet e nevojshme për banim, gjendet në lokacion me çasje të shpejtë në çdo shërbim.
Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, koridor, banjo dhe ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1