Banesë me qira
300.00 €

  • banese me qira, Mati, Prishtinë
Publikuar me 21.11.2022
Është shikuar 19 herë
 

Banese me qira ne lagjen Mati 1 afer rruges B.
Banesa posedon:
Sallon me kuzhin.
Dhome gjumi.
Banjo.
Teras.
Kati i 3.
Ndertim i ri e pa banuar me pare.
Qmimi:300 euro
Per me shum informata:
+383 45 677 134 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati