Banesë me qira
450.00 €

  • kodrina, Mati, Prishtinë
Publikuar me 08.11.2023
Është shikuar 44 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Kodrina

– ID:2037
– Lokacioni:Rruga C, Kodrina,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo:2????
– Kati: 4????
– Siperfaqe:m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi:450 € ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Rruga C, Kodrina,Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari dy dhome gjumi, dy banjo, ballkonë, koridor, parking, depo private. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati