Banesë me qira
320.00 €

  • kodrina, Mati, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 21 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjen Kodrina

– ID:2191
– Lokacioni:Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????1+1
– Banjo: 1????
– Kati: 2????
– Siperfaqe:70m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi:320 € ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjen Kodrina dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa posedon kuzhinen, dhe eshte ne proces te mobilimit dhe si e tille eshte shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati