Banesë me qira
380.00 €

  • Mati 1, Mati, Prishtinë
Publikuar me 07.12.2023
Është shikuar 45 herë
 

Lëshohet me qira banesa në Lagjen Mati 1 . Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa ka të gjitha pajisjet e nevojshme.
Sipërfaqe: 90m²
Çmimi: 380
Rënditja
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma
• Banjo
• 2 Ballkone

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati