Banesë me qira
250.00 €

  • Mati 1, Mati, Prishtinë
Publikuar me 07.04.2021
Është shikuar 68 herë
 

Leshoj banesen me qira e cila gjindet ne lagjen Mati 1, afer furres Blini , banesa gjindet ne katin e II dhe posedon:
~Sallon me kuzhine
~Dy dhoma gjumi
~Banjo
~Ballkon
~Garazh

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati