Banesë me qira
230.00 €

  • Muhamet Çami , Mati, Prishtinë
Publikuar me 07.04.2021
Është shikuar 51 herë
 

Lëshohet me qira banesa në Lagjen Mati 1, te Restauran Loriano. Banesa gjindet në katin e 7të dhe posedon: sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, banjo, korridor, ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati