Banesë me qira
200.00 €

  • Banesë me qira afer shkolles Pjeter Bogda, Medresja, Prishtinë
Publikuar me 20.07.2022

Banesë me qira në Qender, afer shkolles Pjeter Bogdani▪️rr:"Antigona Fazliu", me 60m2 kati 1, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë
▪️dhoma gjumi
▪️banjo, dhe
▪️ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Medresja