Banesë me qira
250.00 €

  • Banesë me qira tek "Hani i Dilit", medrese, Medresja, Prishtinë
Publikuar me 26.07.2022

Banesë me qira tek "Hani i Dilit", afer MEDRESES ne rrugen Bajram Bahtiri (te Shkolla e mesme Medresja Allaudin), me 80m2, kati 1, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar ne pergjithesi, si dhe ka këtë renditje:
Dhomë e dites me kuzhinë,
2 Dhomë e gjumit,
Banjo dhe
2 Ballkona.
045949015

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Medresja