Banesë me qira
250.00 €

  • , Medresja, Prishtinë
Publikuar me 27.07.2022

ID: 23567
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Medresja
Sipërfaqe: 100 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banesë me qira 2+1 në Medresë, ndodhet në rrugen Bajram Bahtiri (te Shkolla e mesme Medresja Allaudin), banesa është e mobiluar teresisht dhe e gatshme per banim.
Leshohet vetem per familjar

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhomë Gjumi | Banjo | 2 Ballkona |

Shpallje tjera në lagjen Medresja