Banesë me qira
150.00 €

  • Banesë me qira tek Xhamia e LLapit , Medresja, Prishtinë
Publikuar me 08.10.2022

Banesë me qira tek Xhamia e LLapit
me 80m2 kati 4 pa lift, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
Dhomë e dites me kuzhinë,
2 dhoma të gjumit,
banjo dhe
ballkon.

044924900 ------ (vetem per familjar, ose vajza)

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Medresja