Banesë me qira
270.00 €

  • Medresja, Medresja, Prishtinë
Publikuar me 06.07.2023
Është shikuar 679 herë
 

Banesa 3+1 ne qender te Prishtines, perballe shkolles Elena Gjika,
Ka sallonin me kuzhine, 3 dhoma gjumi, dy banjo, ballkon, dhe dy shpajza(depo). Ndertesa eshte tre kateshe, hyrja pastrohet rregullisht. Lokacioni i pershtatshem per familje pasi qe ne afersi i ka te gjitha shkollat, cerdhet, institucionet etj.
Cmimi per periudhen 1 vjecare 270 euro muaji!

Na kontaktoni ne nr 045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Medresja