Banesë me qira
199.00 €

  • Banesë me qira tek Xhamia e Llapit????, Medresja, Prishtinë
Publikuar me 11.08.2023
Ndryshuar me 14.08.2023

Banesë me qira tek Xhamia e Llapit????
Çmimi: 180€???? çmimi i fundit

▪️5min. afer xhamis, me 80m2 kati perdhese, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2dhomë e gjumit,
▪️banjo dhe
▪️ballkon.044845456

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Medresja