Banesë me qira
180.00 €

  • Medresja, Medresja, Prishtinë
Publikuar me 25.08.2021

Banesë me qera tek Medreza (Market BEKA)
Banesa është e mobiluar komplet me të gjitha pajisjet.
Banesa gjendet në katin e 5-të me 64m2
Banesa posedon:

•Sallon dhe Kuzhinë
•Dhomë gjumi
•Banjo
•Terasë


Çmimi 180€

Depoziti ështe i obligueshëm!

• Nr. Tel : +38348662447 /+38349254115
• Viber / Whatsapp : +383 48 662 447 /+383 49 254 115
• Email : [email protected]
• Per me shume oferta vizitoni zyren tone :Dardani, Rruga"28 Nëntori"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Medresja