Banesë me qira
600.00 €

  • LAGJIA E MUHAXHEREVE, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 17.09.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën e muhaxhereve

– ID:1875
– Lokacioni: Lagjia muhaxhereve, Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 2????
– Kati: ????4, dy ashensor funksional
– Siperfaqe:m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 600€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën muhaxhereve, tek objekti Gizi Gjerman, perballe Shkolles, Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, njera dhome e gjumit ka banjo, plus një banjo ne korridor, ballkonë, koridor, garazhe,nxemje qendrore me termokos.Banesa është e re, me sistem te kamerave, e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve