Banesë me qira
250.00 €

  • Muhaxhert, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 45 herë
 

Ipet me qira banesa 1+1 në qendër te Muhaxhert

Kati i dytë. Dhoma e ditës me kuzhinë, dhe një dhomë gjumi. Shiko fotot.

ID: Q358 (shifra/kodi i pronës)

Çmimi: 250 euro. + depoziti në vlerë të një qeraje.

049 117 118 - 044 117 118Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve