Banesë me qira
550.00 €

  • lagjia muhxhereve, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën e muhaxhereve

– ID:1970
– Lokacioni: Lagjia e muhaxhereve, Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati: 12????
– Siperfaqe:91m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 550€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën e muhaxhereve, Rr”Gazmend Zajmi” – “Rezidenca e Mbretëreshës”
(ish Universiteti Iliria), Prishtine.

Renditja:
Sallon + Kuzhine
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon

Banesa eshte e posa ndertuar dhe mobiluar me mobilje luksoze, leshohet me qira vetem për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve