Banesë me qira
300.00 €

  • Lagjia e Muhaxherëve, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 06.12.2023
Është shikuar 29 herë
 

Banesë me qira në Lagjen e Muhaxherëve. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe e gatshme për banim.
Banesa ka të gjitha pajisjet e nevojshme, ndodhet në katin e 6 dhe posedon ashensor.
Sipërfaqe: 60m²
Çmimi: 300 + depozitë
Rënditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon

Kontaktoni ne 046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve