Banesë me qira
350.00 €

  • Lagjia e Muhaxherëve, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 01.04.2024
Ndryshuar me 01.04.2024
Është shikuar 948 herë
 

Lëshohet me qira banesa te Lagjia e Muhaxherëve, afër hotelit Afa. Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatshme për banim.
Ndodhet ne katin e 6, posedon ashensor.
Sipërfaqja: 60m²
Çmimi: 350
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve