Banesë me qira
350.00 €

  • Banesë me qira në Lagjen e Muhaxherëve????, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 24 herë
 

Banesë me qira në Lagjen e Muhaxherëve????

▪️Çmimi: 350€????

▪️Tek Trio Construction, përball Hotel Afa, me 60 m2, kati 6 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi, e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhoma e gjumit,
▪️Banjo dhe
▪️Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 449 403 + WhatsApp +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve