Banesë me qira
650.00 €

  • Lagjia e Muhaxhereve, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 16.04.2024

Leshohet me qira banesa në Lagjen e Muhaxherëve, në objektin Trio. Banesa është e mobiluar, renovuar dhe e gatshme për banim.
Banesa ka sistemin e ngrohjes me rrymë.
Sipërfaqe: 96m²
Çmimi: 650
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• WC
• Depo
• Ballkon

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve