Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Te Hotel Affa, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 04.05.2024
Ndryshuar me 04.06.2024

Banes me qira 2 dhomëshe lagja Muhaxherëve (te Hotel Affa) me 60m2 kati 4 pa lift. Çmimi: me marrëveshje.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
1 Dhom të gjumit,
1 Banjo
1 Ballkon dhe korridor.

Komplet e mobiluar, ujë 24H. Banesa ka ngrohje qëndrore me rrym.

+383/ 45298 289(VIBER).
045298289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve