Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Lagjja e Muhaxherëve te hotel Afa , Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 20.06.2024

Banes me qira 2 dhomëshe lagja Muhaxherëve (te Hotel Affa) me 60m2 kati 4 pa lift. Çmimi: me marrëveshje.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
1 Dhom të gjumit,
1 Banjo
1 Ballkon dhe korridor.

Komplet e mobiluar, ujë 24H. Banesa ka ngrohje qëndrore me rrym.

Tel:
+383/45-298-289 (Viber).

+377/45-705-160 (Viber).

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve