Banesë me qira
270.00 €

  • Lagjia e Muhaxherëve, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 21.06.2024

Lëshohet me qira banesa te Lagjia e Muhaxherëve, afër parkut të qytetit. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe e përshtatshme për banim.
Banesa ndodhet në katin e 4, nuk ka ashensor.
Çmimi: 270
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon 046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve