Banesë me qira
250.00 €

  • Lagjia e Muhaxherëve, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 21.06.2024

Lëshohet me qira banesa në Lagjen e Muhaxherëve, te permendorja e Isa Kastratit dhe parkut të qytetit. E mobiluar dhe e përshtatshme pë banim.
Banesa ndodhet në katin e 5.
Sipërfaqe: 69m²
Çmimi: 250
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve