Banesë me qira
250.00 €

  • Lagjja e Muhaxherëve te Parku I Qytetit , Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 21.06.2024

Banes me qira 69m2 lagjja e Muhaxhereve te parku i qytetit perball bustit Isa Kastrati. Qmimi : 250€.

Kati i 5-te.

Sallon
Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Shpajz
Ballkon dhe koridor.

Ka uje dhe rryme 24h.

Me lift funksional.

Banesa eshte e mobiluar me paisje funksionale dhe shume e pershtatshme per banim.

Tel:
+383/45-298-289 (Viber)
+377/45-705-160 (Viber)

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve