Banesë me qira
290.00 €

  • Banesë me qira në Lagjen e Muhaxherëve, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 22.06.2024

▪️Rruga Jashar Salihu, objekti Kulla e Verdh, me 60m2 kati 3 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore, me kushte të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhoma e gjumit,
▪️Banjo,
▪️Depo.

ID e pronës: 0297

Professional Real Estate
???? 044 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve