Banesë me qira
Është dhënë!

  • Muhaxhert, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 21.05.2020
Ndryshuar me 04.07.2020
Është shikuar 16 herë
 

Leshohet Banesa (96m2) me qera ne lagjen e Muhaxherve
Afer Hotel Ambasador

Kati 1 me lift

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :
- Dhome dite me kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- 2 Banjo
- 2 Ballkona

Cmimi 300€
No.A106

+383 43 866 877
+383 49 466 866

Per ofertat tona tjera na vizitoni ne faqen tone ne FB:
"Agjensioni per Patundshmeri MANI"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve