Banesë me qira
200.00 €

  • Përball Hotel Afa, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 10.06.2021
Është shikuar 66 herë
 

▪️Përball Hotel Afa, me 50m2, kati 6 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërsi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhomë e gjumit,
▪️Banjo,

044 599 989 + Viber +WhatsApp
048 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve