Shtëpi me qira
Me marrëveshje

  • Ballaban-Liqeni i Batllaves, Orllan, Prishtinë
Publikuar me 09.04.2023
Ndryshuar me 26.08.2023

????️VILLA FAMILY????️
Gjendet buzë liqenit të Batllaves në fshatin Ballaban, me një pamje te mrekullueshme.
Komode dhe te rehatshme.
Të paisura me 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, banjo.
Villat posedojnë të gjitha paisjet për përgaditjen e ushqimit, skar, wifi, smart tv etj…

Shijo pamjën, shijo qetësinë

Rezervo tani!
046-123-600

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Orllan